WOC+ Technology Endüstri 4.0 Standartlarında ...

RAPORLAMA
WOC RAPORLAMA
WOC+ ERP ile doğru raporlar...
WOC BPM ÇÖZÜMLERİ
BPM ÇÖZÜMLERİ
WOC+ ERP ile süreçlerinizi sürekli geliştirin..
CRM
WOC CRM
WOC+ CRM ile müşteri hizmeti sisteminizde..
ÜRETİM
WOC ÜRETİM
WOC ile üretim..
ENTEGRE SİSTEMLER
WOC ENTEGRE SİSTEMLER
WOC+ Entegre Sistemi ile tek tıkla tüm iş..
RAPORLAMA

WOC+ RAPORLAMA


WOC+ ERP ILE DOĞRU RAPORLAR...

Woc+ ERP ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilebilir, riskleri ve fırsatları analiz edip , verilerinizi daha tutarlı raporlayabilirsiniz.

Bulut döküman yönetimi


Geçmişe yönelik satış kârlılık analizleri ve geleceğe yönelik tahminleme yapılabilir, iş zekası uygulamalarıyla tüm raporlama ve analizlerinizi verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu raporlar sayesinde, ilave bir rapor geliştirmeye gerek kalmaksızın, temel iş süreçlerinizi kolaylıkla analiz edebilirsiniz. Raporları istediğiniz zaman pdf veya excel formatında otomatik e-mail gönderebilirsiniz. Olağanüstü tasarruflar sağlayabilir ve çalışma hızını artırabilirsiniz.

BPM ÇÖZÜMLERİ

WOC+ BPM ÇÖZÜMLERİ


WOC+ ERP ILE SÜREÇLERİNİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRİN..

BPM işletmelerin süreçlerinin modellenmesini, süreçlerin sistem üzerinden yönetilmesini, süreç performansının izlenmesini hedefler.

Bulut döküman yönetimi


Süreçlerin kontrol altına alınması, işletmenin iş yapma biçimlerinin standartlaştırılması ve süreçlerin aksayan yanlarının tespit edilebilmesine olanak sağlar.

İş süreçlerini her daim kontrol altına alabilir ,günlük iş akışlarını sorunsuz yürütebilirsiniz.
CRM

WOC+ CRM


WOC+ CRM ILE MÜŞTERİ HİZMETİ SİSTEMİNİZDE..

WOC+ ERP ile daha iyi iç iletişim, daha iyi müşteri hizmeti, daha iyi yönetilen satış organizasyonu ve daha çok satış sağlar.

Bulut döküman yönetimi


işletmenize müşterilerle ilişkilerin ne kadar iyi (veya yetersiz) ele alındığını ve bunun işletmenizi nasıl etkilediğini göstermek için birçok veriyi bir araya getirir.

Sipariş takip etmek, geçmiş satışlara erişmek, tüm bilgileri kayıt altına almak ve istediğin zaman bu bilgilere kısa sürede erişebilmek çok daha hızlı.
ÜRETİM

WOC+ ÜRETİM


WOC ILE ÜRETİM ..

Üretimleriniz için malzeme planlaması yapın, ihtiyaçlarınızı kolayca takip edin.


Bulut döküman yönetimi


Üretim safha tanımlarını yapabilir ,her safhada işlenen ürünleri ve işleme maliyetlerini rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Geçmişe yönelik üretim rakamlarınız ve stok kullanımlarınız dahil her şey elinizin altında olsun.
ENTEGRE SİSTEMLER

WOC+ ENTEGRE SİSTEMLER


TEK TIKLA TÜM İŞ..

WOC Entegreler ile günlük raporlarınızı,faturalarınızı düzenli olarak takip edin,zaman tasarrufu sağlayın. Tüm detaylara istediğiniz anda her yerden takip edin.

Bulut döküman yönetimi


WOC+ entegre sistemi ile ortak prosedürlerin ayrı ayrı dökümante edilmesi gereği ortadan kalkar, bir defada birden fazla sistem denetlenerek, uygun bulunması halinde belgelenlenir, bir çok alanda zaman tasarrufu ederek hız kazandırır.

Sistemde oluşturduğunuz fatura, rapor vs. nerede olursanız olun tek tıkla sahip olunur.

Sizi Arayalım
Firma Ünvanı
Ad-Soyad
E-Posta
Telefon