WOC+ Otomobil ve Yedek Parça


Otomobil ve yedek parça sektöründe , sipariş teslimatlarında dakikalık gecikmeler dahi kabul görmüyor. Bu kadar hassas dengelerle iş yapılan sektörde, kurumsal yazılım sistemlerinin yaşamsal önemi bulunuyor. Ana sanayisi ile elektronik ortamda haberleşip sipariş karşılayamayan bir yan sanayicinin, artık tedarikçi havuzunda yer alma şansı kalmadı. Ayrıca, ham mamul ambarından bitmiş mamul ambarına tüm sürecin esnek ve izlenebilir bir yapıda olması, değişken siparişlere göre hızla değiştirilebilen kalıp ve üretim hatları, ara stoklara hakimiyet ve raporlanabilir kalite süreçleri; sektör oyuncularının rekabetteki konumunu beliyor.Bu yapıyı ve işleyiş ile, sektörün verimli üretim, küresel tedarik ağlarıyla entegrasyon ve etkin maliyet yönetimi ihtiyaçlarına sunduğu çözümlerle yanıt oluşturuyor.


* Yetersiz planlama yetenekleri.

* Sipariş tutarsızlıkları.

* Desteklenmeyen dağıtım programları.

* Hatalı tedarik zinciri tahmini.

* Envantere sınırlı görünürlük.

* Maliyet aşımları.

* Fatura gecikmeleri vs.


Eğer bu zorluklar çok aşina geliyorsa,WOC ERP uygulamaları birçok çözüm sunar. Ürünlerimizi daha az hatayla daha hızlı pazarlayın, üretimdeki maliyetleri azaltın ve kanıtlanmış endüstri uzmanlığımızın yardımıyla daha iyi tedarik zinciri yönetimine sahip olun.

WOC Otomobil ve Yedek Parça Yazılımı ile Operasyonlarınızı Kolaylaştırın

Otomasyonun otomobil ve yedek parça sektöründe zaten iyi tesis edilmiş olduğu gerçeğine karşın şirketler, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve üretim miktarını artırmak için tasarlanmış akıllı çözümlerden tam anlamıyla yararlanarak gittikçe daha zorlu hale gelen pazar koşulları karşısında karlılığı ve rekabet avantajını koruyabilmektedir. Otomotiv tedarik zincirinde nerede bulunduğunuzun önemi yoktur. WOC ERP süreçlerinizi optimize etmek ve üretkenliğinizi artırmak üzere tasarlanmış geniş bir çözüm yelpazesi vardır. otomobil ve yedek parça sektöründe sıklıkla karşılaşılan standart işlemler için çok çeşitli çözümler sunar. Üretim, planlama, satınalma ve dağıtım departmanlarının tedarik zinciri süreçleri sistemde tanımlanabilir ve yönetilir.
Satış siparişinden ürün teslimine kadar üretim iş akışı WOC ERP uygulamaları üzerinden izlenebilir. Sistemde üretim detayları kolaylıkla tanımlanabilir. Hiyerarşik olarak her makine ve parçaları sistemde tanımlanabilir. Müşterileriniz ve iş ortaklarınızla güvenli ve güvenilir bağlantı kurarak, operasyonların uçtan uca görünümünü, süreçlerin daha kolay yönetilmesini sağlar. Günlük veri merkezi operasyonlarının yükünü ortadan kaldırırken, maliyetleri kontrol edin ve ana hattınızı iyileştirin.
Tedarik Zincirini Optimize Edin

* Envanter ve malzeme planlamasının 360 derecelik bir görünümünü elde edin ve israfı ortadan kaldırmaya yardımcı olun.

* Hangi tedarikçilerin maliyetinize, zamanınıza, kaliteye ve diğer gereksinimlere ulaştırdığını öğrenin.

* Elektronik veri alışverişi ile kullanarak müşteriler ve satıcılarla etkileşimleri otomatikleştirin.

* Getiri ve kusurlu malzeme sorunlarını daha fazla verimlilikle ele alın.

* Değer akışı analizini kolaylaştırmak için yerleşik iş analizi raporları ile satın alma ve tedarikçi eğilimlerine

görünürlük kazandırın.

* edarikçilerle çağrıları kolaylaştırmak için satın alma ve battaniye satın alma siparişlerini ve sürümlerini yönetin.


Stratejik Mali Yönetimi Etkinleştirin

* Hesaplama işlemlerini kolaylaştırın

* Yerleşik gelişmiş analitik ve raporlama ile trendlere görünürlük kazandırın.

* Uçtan uca maliyet analizi ile karlılığı optimize edin.

* Birden fazla para birimi ve siteyi kolaylıkla destekleyin.


Müşteri Hizmetlerini Artırın

* Müşteri beklentilerini aşın ve daha doğru alıntılarla kenar boşluklarını iyileştirin.

* Özel müşteri fiyatlandırma ve promosyonlarını yönetin.
Sizi Arayalım
Firma Ünvanı
Ad-Soyad
E-Posta
Telefon