Entegre Sistemi İle Tüm Aktiviteler
Aynı Anda Cebinizde...

EP
Power BI Entegrasyonu
Power BI entegrasyonu istediğiniz tüm raporlar istediğiniz anda elinizin altında olacak.
EPL
Microsoft Planner Entegrasyonu
ERP ve CRM Paketinin içinde standart olarak genel Planner APi ile tüm aktiviteler aynı anda cebinizde olacak
EO
Microsoft Outlook Entegrasyonu
CRM ve ERP paketlerin Standart olarak Outlook 365 ile entegre çalışarak tüm iş e-postalarınızı sizin için organize edecek.
OA
Microsoft Outlook Add-in
CRM ve ERP paketlerin Pro paketinde program outlook uygulamanız içine entgre olarak hiçbir e-postanın gözünüzden kaçmamasını sağlayacak
EA
Microsoft Excel Add-in
Excel içerisinden WOC ERP'ye bağlanın ve tüm işllerinizi hızlıca çözüm
rapor_13.png
EP

Power BI Entegrasyonu


Power BI sektörün önde gelen özelliklerini sağlayarak veri analizi ve kavramların anlaşılmasını kolaylaştırır.Kullanıcılara veriyi daha iyi kullanabilmeleri ,soruları yazmaları ve cevaplarını canlı görsel olarak almaları için daha kolay bir yol sunar. Power BI ihtiyaç duyulan yapısal verilere doğrudan erişim sağlayan faydaları ile herkesi güçlendirir. Temel raporlarınızı daha sonra inceleyebilmek için kontrol panelinize sabitleyebilir, aynı zamanda yeni anlayışlar keşfedebilir ve ileriye dönük performansları izleyebilmek için kontrol paneline verilerinizi geri sabitleyebilirsiniz. Power BI ile nasıl veri toplayacağınızı, dönüştüreceğinizi, temizleyeceğinizi ve verilerinizi düzenleyeceğinizi keşfedin.

EPL

Microsoft Planner Entegrasyonu


Microsoft Planner Entegrasyonu sayesinde görev takibini daha kolay yapabilirsiniz. Ekip çalışmasını karmaşadan kurtarın ve daha fazla iş yapın! Planner, ekibinizin yeni planlar oluşturmasını, görevleri düzenleyip atamasını, dosya paylaşmasını, üzerinde çalıştığınız iş hakkında sohbet etmesini ve ilerleme durumuyla ilgili güncelleştirmeler almasını kolaylaştırır. Ekip üyeleri bir plan üzerinde birlikte çalışırken kimin ne yaptığını her zaman bilir. Özellikle farklı konumlarda bulunan ekiplerin online olarak aynı projeyi tamamlamasını kolaylaştıran proje yönetim uygulamaları, bir işi daha küçük parçalara bölerek, her birini ayrı bir kişiye görev olarak atama imkanı tanıyor. Daha sonra bu işler yöneticiler tarafından kolaylıkla takip edilebiliyor. Projenin hangi ayağını kim yönetiyor, hangi işler kimler tarafından yapılıyor gibi soru işaretleri bu uygulamalarla ortadan kalkıyor. Aynı proje üzerinde çalışan ekiplerin mevcut durumu her an telefonla ya da e-postayla birbirine sormasının önüne geçerek, birden fazla kişinin aynı proje üzerinde daha verimli çalışmasını sağlıyor. Görevlere dosya eklemenize, bu dosyalar üzerinde birlikte çalışmanıza, hatta uygulamalar arasında geçiş yapmadan bu görevler üzerine konuşmanıza imkan tanır. Microsoft Planner Entegrasyonu ile, ekibinizin tüm konuşmaları ve teslim edilecek tüm öğeler plana uygun ilerler ve birbiriyle bağlantısı olmayan uygulamalarda kilitli kalmaz. İşlerin ne durumda olduğunu ve ekibin hedefe ulaşmak için yeterli ilerleme gösterip göstermediğini öğrenmek için tek yapmanız gereken grafiklere göz atmaktır.

EO

Microsoft Outlook Entegrasyonu


Microsoft Outlook Entegrasyonu ile kullanıcı için e-posta, notlar, kişiler ve takvim en uygun araç olmaktadır. Tüm verileri tek bir yerde depolayabilme yeteneği sayesinde Microsoft Outlook Entegrasyonu, İş arkadaşınıza bir e-posta yazmak veya bir iş toplantısı planlamak istemediğinizde tüm bunlar birkaç fare tıklamasıyla yapılabilir.

OA

Microsoft Outlook Add-in


Microsoft Outlook Add-in ile İş Akışlarınızı ile yönetin. Kullanıcı memnuniyetini en üst seviyeye çıkartın, Outlook içerisinden veya dışından her ortamdan akışlarınızı yönetin.

EA

Microsoft Excel Add-in


Excel içerisinden WOC ERP'ye bağlanın ve tüm işllerinizi hızlıca çözüme kavuşturun.

Sizi Arayalım
Firma Ünvanı
Ad-Soyad
E-Posta
Telefon