WOC+ Elektrik Elektronik


Rekabetin son derece fazla olduğu elektrik ve elektronik sektöründe kalite ve hassasiyetin yüksek standartlarının maksimum üretkenlik, düşük üretim maliyetleri ve hızlı işleme süreleri tutarlı bir şekilde birleştirilmesi hayati öneme sahiptir. Yenilenen teknolojileri benimsemede ve uyum sağlamada gösterdiği çabukluğu, iş yapış biçimlerini yenilemede de göstermeye başlayan elektrik ve elektronik sektörü, hızlı bir gelişim içerisindedir.
Bir taraftan sunduğu ürünlerle Türkiye’de farklı sanayilerin gelişimine katkı sağlayan sektör, bir taraftan da dünyaya açılarak kendi başarı öyküleri yaratmayı sürdürüyor. Teknolojiyle iç içe olan sektörün, iş süreçleri otomasyonuna yaptığı yatırımlarla başarısını katladığını görüyoruz.

WOC ERP, büyümekte olan üreticilerin, tüm işyerinde baskı sorunlarını çözen kullanımı kolay bir çözümle kaynaklarını kontrol etmelerine yardımcı olur. Üretim maliyetini düşürür, üretim uyumunu otomatikleştirir ve müşteri hizmetlerini ve memnuniyetini artırırken kârlılığı artırır.

WOC Elektrik Elektronik ile Operasyonlarınızı Kolaylaştırın

Daha yalın işlemler oluşturun, karmaşık küresel tedarik zincirlerini yönetin ve ürünlerinizin daha hızlı pazarlanması için iş süreçlerinizi düzene sokun. Tedarik zincirinizin her yönünü yönetmek, üretim çabalarıyla talebi dengelemek, optimum envanter seviyelerini korumak ve marjlarınızı düşük tutmak için ihtiyaç duyduğunuz görünürlük sağlar.
Zorlukları etkili bir şekilde ele almak için güçlü bir ERP çözümü şarttır. ERP yeni bir konsept değil ve elektronik üreticileri için çeşitli ERP çözümleri var. İdeal çözüm, departmandaki engellere ulaşmalı ve kurum genelinde bilgi paylaşımı ve süreç otomasyonuna izin vermelidir. Tedarik zincirinin her yönünü yönetmek, üretim çabalarıyla denge talebini karşılamak, optimum envanter seviyelerini korumak ve müşteri beklentilerini karlı bir şekilde karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz görünürlüğü sağlamalıdır.

Bu zorluklar rekabet avantajına dönüştürebilir.Hem sisteminizi hem de yasal gereksinimlerinizi kolay ve düşük maliyetli bir yaklaşımla karşılayan kanıtlanmış bir çözümdür.ERP sistemi, karmaşık üretim ortamınızı, yasal uyumluluğunuzu ve kalitenizi yönetmek için özel yetenekler içerir.
Sizi Arayalım
Firma Ünvanı
Ad-Soyad
E-Posta
Telefon