WOC+ Bilişim


Yapılan uzun süreli analiz çalışmaları ve müşteri tarafında edinilmiş deneyimlerin sisteme aktarılması ile ortaya çıkartılmış WOC ERP , bilişim ve İletişim firmalarının tüm süreçlerine cevap verirken sektörün tüm özel sorunlarına çözüm getirmiştir. Etkin satış yönetiminde sipariş, irsaliye, fatura, sevkiyat kolay, doğru ve hızlı bir şekilde yönetilebilir. Sipariş aşamasında müşterinin genel analizleri ve ürün bilgileri ile doğru ve karlı satışı yönlendirmektedir. Otomatik onay algoritması (formüle dayalı) veya standart onaylama ile süreçlerin ve risklerin takibi yapılabilir.
Gelişmiş fiyatlandırma yöntemi ile cari, bölge, müşteri tipi, ürün grubu ve sektör vb. özelliklere göre fiyatlandırma yapabilirsiniz. Bilişim sistemlerinde uygulanan farklı yöntemleri de maliyet hesaplarının içerisine katarak gerçek ürün maliyetlerini hesaplar.

Ürün koruma, belirli bir miktar ürünü koruma, hediye alınan ürünler, alınan rebateler, ithalat maliyetleri vb. maliyet unsurlarını gözeterek ürünlerin gerçek maliyetlerini hesaplar. Hatta alınması hedeflenen rebatelerini sanal olarak hesaplayıp olası maliyet hesaplamasını da yapar.

WOC Bilişim ile Operasyonlarınızı Kolaylaştırın

Teklif ve sipariş oluşturma, ödeme takipleri, nakliye bilgileri, siparişin hangi aşama-durumda olduğunun izlemesi, sipariş e-posta bilgilendirmesi, faturalaşması, beyanname takibi, oluşan maliyetlerin ürünlerin maliyetlerine dağıtılması. özellikle bilişim sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için farklı bir depo yönetimi geliştirmiştir.
Satılabilir depo kavramı ile stok mevcudu belirtilen depolardaki ürün miktarları üzerinden hesaplanır. Raf bazında stok takibi yapabilirsiniz. Depo bazında maliyetlendirme yapılır. Firmaların istemiş olduğu satış ve stok raporlarını tamamen parametrik olarak hazırlayıp istenen zamanlarda otomatik e-posta gönderebilir.

Sizi Arayalım
Firma Ünvanı
Ad-Soyad
E-Posta
Telefon