WOC+ Ağaç İşleme ve Mobilya


Ağaç İşleme ve Mobilya endüstrisi yazılım çözümü konusunda tamamen özgün ihtiyaçlara sahip bir endüstri. Müşterilerin sürekli değişen taleplerine ayak uydurmak için mobilya şirketleri müşterilerine özelleştirilmiş ürünler sunmak durumunda.Tüketiciler artık sunulan standart ürün ve hizmetlerle yetinmiyor ve kendilerine özel ürünleri arıyor. Tüketicilerin önemli bir bölümü özellikle de konu mobilya olduğunda kendi zevklerine özel tasarımları satın almayı istiyor. Bu da sürekli değişebilen esnek bir üretim, sipariş, lojistik ve pazarlama demek. Ancak özel talepleri eksiksiz ve zamanında karşılamak, öte yandan çok sayıda bileşenin etkilediği bu süreci yönetmek çok da kolay değil.

Kitlesel üretime uygun altyapı ve sistemler bu süreci karşılamada yetersiz kalıyor. Bu da konusunda uzmanlaşmış, işin doğasına ve esnekliğine uygun çözümleri bir zorunluluk haline getiriyor.

WOC Ağaç İşleme ve Mobilya İle..

Ağaç İşleme ve Mobilya sektöründe siparişe, modaya ve zaman içinde değişen ihtiyaçlara uygun ürünler geliştirmeyi hedefleyen müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayacak uygun bir altyapı sunuyoruz.Birçok değişkene bağlı ürün yapılarının getirdiği zorlukları aşmalarına ve ürün ağaçlarını hızla, kolayca ve gereksiz iş yükünden kaçınarak oluşturmalarını sağlıyoruz.
Üretim süreçlerini tamamen kontrol altına almanıza, malzeme tedarikinden maliyet hesaplamaya kadar tüm süreçlerinizi hızlandırmanıza olanak tanıyoruz. Tedarik zinciri boyunca süreçleri kolaylaştırmak ve operasyonel verimliliği artırmak, daha iyi kararlar vermek ve müşteri hizmetlerini geliştirmek için gerçek zamanlı analizler oluşturun.
Sizi Arayalım
Firma Ünvanı
Ad-Soyad
E-Posta
Telefon